Тури в Францію, Париж

ТОП-7 ПОМИЛОК У ПАРИЖІ

7 найпоширеніших помилок, під час подорожі у Париж

 

ЕЙФЕЛЕВА ВЕЖА, ПАРИЖ1. ВИТРАЧАТИ ЗАБАГАТО ЧАСУ ТА КОШТІВ НА ЕЙФЕЛЕВІЙ ВЕЖІ

Ейфелева вежа є однією з найвідоміших будівель у світі. У будь-якому випадку, поїдьте та подивіться на неї. Зробіть фото на її тлі. Розкажіть друзям як ви стояли під нею та споглядали усю величність. Але не вбивайте купи часу в черзі, щоб проїхатись до її верху. Ціни коливаються від 25€ для дорослих до 12€ для дітей. Якщо ж ви бажаєте пройтись на другий поверх, ці ціни будуть меншими майже у двічі. До того ж,  є багато дешевших способів побачити Париж.

 

 


Париж2. ПРОПУСТИТИ ІНШІ МІСЦЯ ВАРТІ УВАГИ

Наприклад, Сакре-Кер – це ще одне відоме місце, щоправда, трохи менш впізнаване, аніж Ейфелева вежа. Ця Базиліка розташована на схилі з прекрасним виглядом на місто. Від неї є коротка дорога до фунікулеру Монтмарт. Це один з декількох безкоштовних способів насолодитися красою Парижу.

 

 

 

 

 


Метро в Парижі3. ПОМИЛКИ У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Не плутайте метро та поїзди РЕР. Останні їздять довшими маршрутами включно з передмістями Парижу та роблять менше зупинок. Метро підходить для коротших поїздок центром міста. Купуючи абонемент на залізничний транспорт, впевніться, що він підходить саме для того транспорту, який вам потрібен.

 

 

 

 

 


Їжа у Франції4. НЕ ВТРАТЬТЕ МОЖЛИВІСТЬ СКУШТУВАТИ ПАРИЗЬКУ ЇЖУ

Французька кухня – одна з причин відвідати це культове місто. Якість буденної їжі тут набагато вища ніж в більшості туристичних міст. Проте пам’ятайте, що варто рахувати вартість страв. Адже тут вони в середньому дорожчі, ніж інших містах. Париж відомий можливістю замовити опцію “prix-fixe”, яка дозволяє отримати обід з трьох страв за фіксованою ціною.

 

 

 

 


Париж, Франція5. НАДМІРНІ ЧАЙОВІ

Не варто витрачати занадто багато на чайові. Французьке меню у більшості включає оплату сервісу, незалежно від того, чи задоволені ви ним. Саме тому не варто розкошелюватись на додаткові 20% від вартості чеку.

 

 

 

 

 

 


Готель у Парижі

6. ВВАЖАТИ, ЩО 2* ГОТЕЛІ ОДНАКОВІ

Бюджетні туристи при пошуку житла переважно зосереджують свою увагу на дво- або тризіркових готелях, залишаючись Парижі. Досить мало з них показують свій рейтинг на табличках, як і те чи є у них вільні місця. Все тому, що є багато варіацій у якості серед таких готелів. Багато з них дуже чисті, добре укомплектовані та розташовані у чудових місцях. Тому не покладайтесь занадто сильно на кількість зірок.

 

 

 

 


Париж7. ПОТРАПИТИ У ПОШИРЕНІ ШАХРАЙСТВА 

Вуличні шахраї – це проблема будь-якого міста із великим потоком туристів. Більшість з них вчиняють свої злочини на залюднених вулицях громадському транспорті та біля банкоматів. Звертайте увагу на підозрілі групи людей, оскільки переважно вони діють разом, щоб відволікти вашу увагу. Остерігайтесь людей, які пропонують допомогу, про яку ви не просили.

 

Comments are closed.