Шоковані люди

ЯКІ НАШІ ЗВИЧКИ ВИКЛИЧУТЬ НЕПРИЄМНОСТІ ЗАКОРДОНОМ

Ви можете не знати місцевої мови та наступні правила етикету краще запам’ятати під час подорожі.
Те, що вважається нормальним удома, може образити людей в іншій країнах. Тому читайте і заводьте собі друзів, а не ворогів за кордоном.

 

НІКОЛИ НЕ НАПОВНЮЙ СВОЮ ЧАРКУ САМОСТІЙНО

Лео ді Капріо

Вирішив випити в Японії? В компанії японців ти мусиш пам’ятати, що не коректно наповнювати чарку самому. Коли вона спустошився, ти можеш почати наливати комусь іншому. Тоді супутники зрозуміють, що потрібно налити тобі.

 

 

 

 

 

 

 


НЕ ЗАЗНАВАЙСЯ

Таксі

Хочеш спіймати таксі в Австралії чи Новій Зеландії? Пам’ятай, що одинокі пасажири повинні сідати збоку біля водія, а не на задньому сидінні. Водій може подумати, що ти зназнався та висадити з автівки.

 

 

 

 

 

 

 

 


ЗАМОВЛЯЙ ОБЕРЕЖНО

Вілл Сміт

Ви думаєте, що замовляєте в пабі “два напої” або бажаєте комусь миру? В Англії та Ірландії ви можете образити людину, показавши два пальці долонею всередину. Краще поверніть руку так, щоб долоня виходила на ззовні.

 

 

 

 

 

 

 


НЕ ЇЖ ЛІВОЮ РУКОЮ

Дитина їсть

Багато культур, в яких передбачено їсти деякі страви руками, зберігають ліву руку для використання її в ванній кімнаті. Тому не дивуйтесь якщо люди, що обідають з вами на Близькому Сході, в Індії, та деяких регіонах Африки можуть втратити апетит, якщо побачать, що ви використовуєте свою ліву руку.

 

 

 

 

 

 


НЕ ЗАЛИШАЙ ЧАЙОВИХ

Люди у кафе

Оскільки в США ви будете ображати офіціанта, якщо не залишите чайових, то в Японії та Південній Кореї ви можете образити людей, якщо залишите їм чайових. Швидше за все, офіціант наздожене вас та поверне вам гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *